עבור לאזור הראשי

חזון גמא וערכיה

לתת לכם לעוף הכי גבוה ולהגיע הכי רחוק – זה החזון שלנו

לאורך השנים, לימדנו את לקוחותינו להיות יעילים מבחינה מימונית. הבנו שכשאנחנו מעניקים ללקוחותינו ביטחון ושקט בתחום המימון תוך שקיפות מלאה, הם יכולים להשקיע יותר בניהול ובפיתוח העסקים שלהם.

אנחנו בגמא מאמינים שעסקים הממוקדים בליבת הפעילות שלהם רואים ברכה בעמלם. כחברה המובילה המשרתת מגוון רחב של חברות, בתחומי פעילות שונים, אנחנו נהנים לעקוב מקרוב אחר צמיחתם של חברות ועסקים. מה שלמדנו הוא דבר פשוט: כאשר אתם עושים את מה שאתם יודעים הכי טוב, השמים הם הגבול.

גם בעתיד נמשיך להיות חברת האשראי החוץ בנקאי הגדולה בישראל, ונעמיד לרשותכם כלים לניהול מיטבי של האשראי, כזה שיכול להפריד בין הצלחה לדשדוש. נמשיך לשאוף ולהמציא פתרונות כוללים ויצירתיים בתחומי פעילות סינרגטיים, לטובת העסקים והחברות שנותנים בנו את אמונם.

עוגן מתחיל בערכים

כחברה הגדולה בישראל בתחום מימון האשראי, המשרתת מעל 8,000 עסקים וחברות מהמובילות במשק גמא מתחייבת להיות עוגן איתן עבור לקוחותיה. חרטנו על דגלנו שאיפה מתמדת למצוינות, תוך שקיפות מלאה המבוססת על הגינות ויושר.

את ההצלחות שלנו אנו זוקפים לעובדים שלנו בגמא. אנו מאמינים בהאצלת סמכויות ודורשים אחריות. אנו מעודדים עבודת צוות, יצירתיות, ויוזמה אישית, ומעניקים בתמורה עבודה מול הלקוחות המובילים במשק, מרחב להתפתחות ולקידום אישיים, תגמול על עמידה ביעדים, ומקום עבודה מאתגר שכיף להיות חלק ממנו.

בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ו-2016, נכללת בזאת אזהרה לפיה, אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.